Mood: Bad.
♪: Nothing. (To boli!!!)
AD: „Człowiek jest z natury zwierzęciem politycznym.” Arystoteles

1) Dzisiejsze Łapu-Capu zwaliło mnie z krzesła…Otóż okazało się, że zasadą człowieczeństwa jest…:

„Nie wolno kraść koziołków”


*parsk* Ok, cała sytuacja mnie rozbawiła, ale to jednak trochę chore, gdy okazuje się, że ktoś ukradł pomnik. Kto następny? Kopernik?

Propo Kopernika…Chodził reporter po Warszawie i pytał „A kim był Kopernik?”
Aż ja zwątpiłam w to, kim był, jak usłyszałam tak wiele różnych odpowiedzi (poeta, twórca heliocentryzmu, astronauta…)
*hurra dla telewizji*

2) Ach, to cudowne uczucie, gdy w końcu ma się porządek na dysku. Wydaje się wtedy, że wszystko jest takie uporządkowane…Niestety, moja uparta walka z ponowną instalacją R.O.S.E. online spełza na razie na niczym…ale już niedługo…! A tak w ogóle to cieszę się, mam nową tapetę, nowy wystrój i w ogóle. O. *szczęśliwa* Tylko tych zaległości mam dużo…Mangi jeszcze jakoś już przeleciałam, ale anime? web-comicsy? Na mój umysł przyćmiony lekami osłabiająco-ogłupiającymi to za dużo na jeden wieczór….
A tak w ogóle…(teoretycznie pytanie do Mew i Darow):
Widziałyście tego apetycznego Gaarę?
*śmiech na sali*

3) Ach, to cudowne uczucie, gdy w końcu ma się porządek na dysku. Wydaje się wtedy, że wszystko jest takie uporządkowane…ALE WSZYSTKO INNE JEST W STRASZNYM BAŁAGANIE!
Ok, przesadzam. Bałagan jest na biurku, w szufladach z ubraniami, na półce ‚kosmetycznej’, 2 półkach w regale i… w moim życiu osobistym!
Niech to.
*sigh*

4) Tak, czuję się nawet nieźle, ale nieee, na klasówkę z techniki nie idę. Just joking, czuję się w miarę, ale nie do końca, więc przykro mi *buahaha*, szkoło, zobaczę Cię za tydzień.
*shrug*

5) Ale dzięki temu obejrzę OSKARY! I tak bym je obejrzała i tak, ale dzięki temu nikt mnie nie zobaczy w stanie zombie-zombie. Rany, późno już. Do następnego.
*waving*